Skontaktuj się z nami

O nas

Zapraszamy do DOMKÓW NA 102, które są położone w Junoszynie między Jantarem a Stegną. Miejscowość ta jest jedną z najspokojniejszych nadmorskich miejscowości na Mierzei Wiślanej. Usytuowanie obiektu sprzyja spokojnym wczasom z dala od innych wypoczywających na Mierzei Wiślanej.

Junoszyno jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie cisze i  spokój. Odległość do morza można pokonać w ciągu 20 minut (1600m), idąc drogą leśną. Na plaży nie ma problemu ze znalezieniem dogodnego miejsca dla rozbicia parawanu i rozkoszowania się kąpielą morską i słoneczną. Nie ma budek z cymbergajami, frytkami, goframi, lodami. Nie ma tłumów- dziecko się nie zgubi.

Junoszyno jest świetną bazą wypadową: do Gdańska 40km, Sopotu, Gdyni, Malborka 40km, Krynicy Morskiej 30km, Fromborka, Elbląga.

Naszym gościom zapewniamy zakwaterowanie w nowych, komfortowych drewnianych domkach typu: małe i duże. Domki małe przeznaczone są dla rodzin 4 osobowych, natomiast domki duże dla ośmiu osób.

Małe domki

Na parterze znajduje się salon z wersalką, TV, w pełni wyposażony  aneks kuchenny, łazienka oraz taras.  Na piętrze  mieści się sypialnia z dwoma jednoosobowymi łóżkami. Schody zabezpieczone są barierkami na piętrze. Na terenie kompleksu wczasowicze mają możliwość korzystania z dużej altany z grillem oraz jest możliwość skorzystania z dodatkowych przenośnych grillów. Dla dzieci przygotowano plac zabaw z huśtawkami, mini ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią, małym domkiem, piaskownicą oraz trampoliną. Teren jest ogrodzony, oświetlony, z miejscami parkingowymi.

Duże domki

Usytuowane w bliskiej okolicy od domków mniejszego typu. Domki są komfortowo wyposażone, z miejscami noclegowymi dla ośmiu osób. Na parterze jest duża wersalka, w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV, łazienka. Na piętrze są dwie sypialnie, każda wyposażona w jedno łóżko dwuosobowe i jedno łóżko jednoosobowe.  Tarasy w tych domkach są rozbudowane i wyposażone w  grille elektryczne. Cały obiekt jest ogrodzony, oświetlony,  bezpieczny, z możliwością parkowania samochodów.

 

tel. kontaktowy: 660 264 214

email: domkina102@op.pl

www.domkina102.pl

CENA ZA DOMEK: OD 160 zł za dobę

 ADRES:

JUNOSZYNO

ul. Bursztynowa 102

82-103 Stegna

 
 
 Serdecznie zapraszamy!